2017/170 Sirküler (05.09.2017)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER NO: 2017/170

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz, 11-14 Eylül 2017 tarihlerinde Moskova/Rusya Federasyonu'nda gerçekleştirilecek olan World Food Moscow Fuarı'na 25 m2'lik bir stant ile katılım sağlamaktadır.

Yaş meyve ve sebze ihracatımızın en büyük pazarlarından biri olan Rusya Federasyonu'nda organize edilen ve bu yıl 26'ncısı düzenlenecek olan World Food Moscow fuarına 2016 yılında 12'si ülkemizden olmak üzere 64 ülkeden 1.421 firma katılmış ve fuarı 28.922 kişi ziyaret etmiştir.

World Food Moscow Fuarı, gıda sektöründe üretim, lojistik, pazarlama ve son satış noktasına kadar her aşamada Rusya Federasyonu'nun en önemli fuarlarından biridir. Ayrıca fuar, sektörde faaliyet gösteren firmalara pazardaki trendleri yakından takip edebilmek, ürünlerini tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve bağlantı kurmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Birliğimizin Pavilyon 2, Hol 3'te yer alacak E151 numaralı info standında, Bölgemiz ihracat sektörleri ve ürünlerinin uluslararası alıcılara etkin bir şekilde tanıtımı yapılacak olup, fuarda bulunan ihracatçı firmalarımız Birliğimiz standında alıcı firmalarla ikili iş görüşmeleri yapma imkanı bulacaklardır.

Gıda sektöründe önemli bir uluslararası buluşma platformu olan World Food Moscow Fuarı'nın ihracatçılarımıza önemli iş bağlantıları sunacağı düşünülmektedir.

Standımızda bulunacak görevli personelimize aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılabilecektir.

Bilgilerini rica ederim.

e-imzalıdır


Fisun EVRENSEVDİ PEKTAŞ
Genel Sekreter

Görevli Personelimiz: Nedret TOSUN-Şef

Tel: +90 538 949 71 78

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.