2017/205 Sirküler (17.10.2017)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER 2017-205

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçı Birlikleri tarafından yürütülen; İhracatımızda sürdürülebilir bir artışın yakalanması, toplumda ihracat kavramının bilinirliğinin arttırılması, ar-ge, inovasyon, dijitalleşme, tasarım konularında farkındalığın yükseltilmesinin hedeflendiği çalışmalar çerçevesinde Türkiye İhracat Haftası etkinlikleri düzenlenecektir.

Türkiye İhracat Haftası 2017 etkinlikleri kapsamında, Birliğimiz tarafından 30 Ekim 2017 Pazartesi günü saat 10.00'da, Genel Sekreterliğimizde, "Türkiye Ticaret Merkezleri (TTM) Bilgilendirme Toplantısı” düzenlenecektir.

TİM A.Ş.'den Sayın Av. Koray DAĞDEVİREN'in sunumları ile gerçekleştirilecek olan Türkiye Ticaret Merkezleri” konulu bilgilendirme toplantısında, Türk ürünlerinin yurtdışı pazarlarda yer alması ve tanıtılması anlamında önemli katkıları olan TTM'ler hakkında detaylı bilgi aktarımında bulunulacaktır.

Bu çerçevede, ihracatçı firmalarımız için önemli imkanlar sunan Türkiye Ticaret Merkezlerine ilişkin bilgi notu ekte yer almakta olup, Bilgilendirme Toplantısına katılım sağlamak isteyen üyelerimizin aşağıda yer alan formu doldurarak en geç 27 Ekim 2017 Cuma günü saat 13:30'a kadar Genel Sekreterliğimize (arge@baib.gov.tr) iletmeleri gerekmektedir.

Bilgilerini rica ederim.

e-imzalıdır

Güliz AKEL ÇETİNKAYA

Genel Sekreter V.

Tarih-Saat: 30 Ekim 2017 Pazartesi, 10.00

Yer: Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği, Topçular Mah. Aspendos Bulvarı No: 163, 07200 Muratpaşa-ANTALYA

EK: Türkiye Ticaret Merkezleri Bilgi Notu

Katılımcı Adı Soyadı

Firma/Kurum Adı

GSM No:

E-posta


Ekler:
TURKIYE TICARET MERKEZLERI BILGI NOTU.docx

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.