2017/020 Sirküler (30.01.2017)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER 2017-020

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracat Meclisi'nden alınan yazıda, Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programının bu yıl Türkiye'de 4. Kez gerçekleştirileceği belirtilmektedir. İnovaLİG 2016'da ulaşılan 761 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP3rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başarmış olduğu belirtilmekte olup, 2016 yılının kazananları, Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile "Türkiye İnovasyon Haftası”nda ödüllerini almıştır.

Yazının devamında, İnovaLİG ile şirketlerin hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarıştığı, hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmakta olduğu belirtilmekte olup, inovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporunun ücretsiz olarak sunulacağı ifade edilmektedir.

Bu çerçevede, üyelerimizin hem inovasyon gelişimlerini görmesi, hem de inovasyon alanında edinilen tecrübeye ortak olmaları için 30 Nisan 2017 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2017'ye ücretsiz olarak katılmaya davet edildiği ifade edilmekte olup, söz konusu programın detayları ekte yer almaktadır.(516)

Bilgilerini rica ederim.

e-imzalıdır

Fisun EVRENSEVDİ PEKTAŞ

Genel Sekreter

EK1: 5 Aşamada İnovaLİG


Ekler:
5 Asamada InovaLIG.pdf

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.