Heyet Katılımcı Kayıt İşlemleri


Azerbaycan İklimlendirme Sektörel Ticaret Heyeti Katılımcı Kayıt Formu
13.10.2024 - 17.10.2024

Sayın Üyemiz,

Birliğimizce 13.10.2024 - 17.10.2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Azerbaycan İklimlendirme Sektörel Ticaret Heyeti'ne katılımınız için kaydınızı tamamlamanız gerekmektedir. Heyet ile ilgili yapılan duyuruya adresinden ulaşabilirsiniz. Kayıt işlemlerine başlamdan önce duyurumuzu ve eklerini incelemeniz önemlidir.

Kayıt esnasında; heyet çalışmalarında, hazırlanacak broşürlerde ve resmi işlemlerde kullanılmak üzere aşağıdaki bilgi ve belgeleri talep edeceğiz. Kayıt işlemlerine başlamadan önce istenen bilgi ve belgelerin hazırlanması işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

İstenecek Bilgi / Belgeler
A. Heyetin işlemleri ile ilgilenecek firma yetkilisi bilgileri
B. Firma bilgileri (Firma Unvanı, Vergi Dairesi, Vergi Numarası, Adres ve DYS (Destek Yönetim Sistemi) Kaydı)
C. Resmi işlemler için evraklar (Firma katılım dilekçesi, Sektörel Ticaret Heyeti Katılımcı Firma Talep Yazısı (EK-A1), Ödeme Dekontu, İmza Sirküleri)
D. Heyete katılacak firma temsilcilerinin bilgileri (Ad soyad, iletişim bilgileri, pasaport görüntüsü, vesikalık fotoğraf, çalışan ise güncel SGK Sigortalı Hizmet Listesi / firma sahibi veya ortağı ise Ticaret Sicil Gazetesi)
E. Basılacak heyet kataloğu için firma detayları (Firma logosu, tesis fotoğrafı, marka, firma profili, mevcut pazarlar, ürünler, ürün kapasitesi)
F. Heyet ile ilgili firma talepleri (Tercüman, B2B görüşmelere davet edilmesini istediğiniz ilgili ülke firmaları, heyette pazarlaması yapılacak ürün GTIP kodları)

Herhangi bir adımda kayıt işleminiz kesintiye uğrayabilir veya bilgi ve belgeler hazır olmayabilir.
Heyetin işlemleri ile ilgilenecek firma yetkilisine ilk adım sonrasında e-posta ile gönderilecek bağlantı aracılığıyla kayıt işlemlerinize devam edebilir veya değişikliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Kayıt aşamasına geçtiğinizde Kişisel Verilerin Korunması Genel Aydınlatma Metni'ni, Çerez Politikası’nı okudumuş ve kabul etmiş sayılacaksınız.

Açıklamaları okudum. Yeni kayıt aşamasına geçebilirim

Önceki kaydımı görmek / değiştirmek istiyorum

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.