PROJEMİZİN 1. TARLA GÜNÜ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ


 

Birliğimizin yaş meyve sebze sektöründe başarıyla yürüttüğü Ekonomi Bakanlığınca desteklenen "İhracata Yönelik Üretimde Kalite ve Standardın Geliştirilmesi” projemiz farklı etkinlikleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Proje katılımcılarımızın ilgiyle katıldığı 1.Tarla Günü Etkinliğimiz 28 Aralık 2012'de yapıldı. Danışman firmamızın tohum firmalarıyla daha önce yapmış olduğu görüşmeler neticesinde gerçekleştirilen bu etkinlikte; proje katılımcılarımız etkinliğin gerçekleştirildiği tohum firmasının deneme seralarında ihracata uygun kavun, domates ve biber çeşitlerini inceleme fırsatı buldular.

Hem topraklı hem de topraksız seralarda ürünlerin meyve kalitesini gözlemleme ve tatma imkanı bulan katılımcılar; çeşitlerin hastalık dayanımları ve diğer teknik özellikleri ile de ilgili bilgi edindiler.

Firma yetkilisi, hastalık dayanımı yüksek, pazara uygun, kaliteli ve yüksek verimli yeni çeşitler sunduklarını ve bu konudaki Ar-Ge çalışmalarının devam ettiğini belirttiler.

Tarla Günü Etkinliğimizin çok faydalı ve verimli geçtiğini belirterek memnuniyetlerini dile getiren proje katılımcılarımız diğer tarla gününün en kısa zamanda gerçekleştirilmesini talep ettiler.

 


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.