Alım heyeti programına 12 ülkeden 26 firma katıldıTarım sektörünü Antalya'da bir araya getiren Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı (Growtech Eurasia Antalya 2017), 30 ülkeden 800 firmanın katılımıyla ziyarete açıldı. Kapıları 29 Kasım'da açılan ve 2 Aralık tarihinde sona erecek olan fuara 30 ülkeden 800 firma katıldı. Fuarı 4 gün boyunca 85 bin sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), Antalya'da düzenlenen her fuarda olduğu gibi Growtech Eurasia Antalya 2017'de de alım heyeti programı düzenledi.


Antalya fuarlarının ihracatçı firmalara bir fırsat oluşturması çerçevesinde düzenlenen Alım Heyeti Programına 26 yabancı firmadan 29 işadamı, Türkiye'den de 60 firma katıldı. Firmalar; faaliyet alanlarına göre eşleştirildi ve gün boyu ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Türk firmaları, yabancı firma temsilcileri ile gerçekleştirdikleri görüşmelerde ürünlerini tanıtıp, teknik özellikleri hakkında bilgi verdi. Ürünlerinin kullanılması halinde elde edilecek verim, kalite ve avantajları aktardı. İş görüşmeleri yerli ve yabancı firmalar açısından oldukça verimli geçti. Firmaların birbirlerini tanıma imkanı bulduğu programda gelecek adına önemli adımlar atıldı.


Alım heyeti programına katılan Azerbaycan, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Gürcistan, Kazakistan, Kongo, Kosova, Moldova, Sudan, Tacikistan, Tunus ve Ürdün firmaları etkinliğin ikinci gününde fuara katılan firmaların stantlarını ziyaret etti. Yabancı firmalar, Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde firma ziyaretleri de gerçekleştirdi.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.