BAİB 1 yılda 3. Kez ABD'de


BAİB, ABD'ye gerçekleşen doğaltaş ihracatının daha da artması için 1 yılda 3 kez Amerika'ya gitti.

ABD pazarına özel bir önem veren Batı Akdenizli doğaltaş ihracatçıları, bu ülkeye yönelik pazarlama faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Batı Akdenizli doğaltaş ihracatçıları bu çerçevede son 1 yılda 3 kez ABD'ye gitti ve fuarlarda ürünlerini tanıttığı gibi firma ziyaretleri yaparak, birebir iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Fuar, bölgemizin doğaltaş ihracatının daha da gelişmesi adına oldukça verimli geçti.

ABD'ye Batı Akdeniz Doğaltaş Kümesi Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Projesi kapsamında gidildi ve Orlando kentinde düzenlenen Coverings 2017 The Global Tile Stone Experience Fuarına katılındı. ABD'de Batı Akdeniz'i BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, BAİB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özel ve Selçuk Baysarı ile BAİB Genel Sekreteri Fisun Evrensevdi Pektaş temsil etti. Fuara, URGE projesi kapsamında 8 firma iştirak etti.

Fuarda kendilerine ayrılan 16 metrekarelik alanda ürünlerini tanıtan firmalar, Amerika'nın yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden gelen alıcılarla görüşmeler de gerçekleştirdi. Aynı zamanda Orlando'da faaliyetlerini yürüten Rigotile firmasına ziyaret gerçekleştirildi. Fuarda BAİB standını New York Ticaret Ateşesi Özgür Çelikel de ziyaret etti ve ihracatçılarımızla değerlendirmelerde bulundu.Mustafa SATICI
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği
Yönetim Kurulu Başkanı


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.