BAİB 2019 Yılı İhracatın Yıldızları Ödülleri Sahiplerini Bulmaya Devam Ediyor


Bölgemizde 2019 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren toplam 102 BAİB üyesi firmaya genel ve sektörel bazda 27 kategoride ödülleri sunulmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ümit Mirza ÇAVUŞOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Osman Doğan ŞAHLAN, Sayın Mustafa KÜÇÜKYAMAN ve TİM Delegesi Sayın Aykut ACUN 30 Eylül 2021 tarihinde ihracat gerçekleştirdikleri sektörlerde sıralamaya giren firmalarımıza ziyaretleri gerçekleştirerek ödüllerini takdim ettiler.

Söz konusu ziyaretler kapsamında Isparta'da faaliyet gösteren BEŞLER KURUYEMİŞ VE GIDA MAD. İML. PAZ. A.Ş., ROBERTET GÜLYAĞI VE ITRİYAT SAN. LTD. ŞTİ., SEBAT GÜLYAĞI UÇ. YAĞ. KOZ. İNŞ. MAK. TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ., HAK GÜLYAĞI UÇUCU YAĞ. ÜR. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., KİMO TEKS. KONF. SAN. VE TİC. A.Ş., REMATEKS TEKS. TİC. VE SAN. A.Ş., ANA MEYVE TARIM TIC. LTD. ŞTI. ve ANI TARIM MEYVE GIDA TUR. NAK. HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmalarına gidilerek ödülleri verildi ve bölge ihracatımızın geliştirilmesi konusunda istişarelerde bulunuldu.

2019 Yılı İhracatın Yıldızları ödüllerinin takdimi, BAİB Heyetinin ziyaretleri kapsamında devam edecektir.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.