BAİB Başkanı Sn. Ümit Mirza ÇAVUŞOĞLU 2021 Uluslararası Yaş Meyve ve Sebze Yılı İlk Yarı Değerlendirme Toplantısına katıldı.


Antalya Tarım Konseyi koordinatörlüğü, Birliğimiz işbirliğiyle 8 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 14:00'de "2021 Uluslararası Yaş Meyve ve Sebze Yılı İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı” başlıklı online toplantı düzenlendi.

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ümit Mirza ÇAVUŞOĞLU'nun da konuşmacı olarak katıldığı ve AGRO TV Ankara Temsilcisi Sn. Galip Umut Özdil'in moderatörlüğünü yaptığı söz konusu toplantıda konuşmacı olarak Antalya Ticaret Borsası Başkanı Sn. Ali ÇANDIR, Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü Sn. Gökhan KARACA, FAO Türkiye Temsilci Yardımcısı Sn. Dr. Ayşegül SELIŞIK, Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı ve TOBB Tarım Meclis Üyesi Sn. Yüksel TAVŞAN ve Sn. Prof. Dr. Orhan KARAÜZÜM de yer aldı.

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ümit Mirza Çavuşoğlu yaptığı konuşmada bölgemiz ihracat rakamları hakkında bilgi vermesinin yanında sürdürülebilir ve çevreye duyarlı üretime dikkat çekerek bu konuda yapılması gereken projelerden bahsetti.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.