BAİB ile ANTGİAD işbirliği protokolü imzaladı


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) ile Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) arasında işbirliği protokolü imzalandı.

BAİB Başkanı Ümit Mirza Çavuşoğlu ile ANTGİAD Başkanı Osman Sert arasında imzalanan protokole göre BAİB, ANTGİAD üyelerine dış ticaret eğitimleri verip, ihracat teşvikleri ve uygulamaları hususunda seminerler düzenleyecek ve iki kurum arasında Bölgemizden ihracatı artıracak projeler geliştirilecek.
Protokolün Bölgemize hayırlı olmasını dileyen BAİB Başkanı Ümit Mirza Çavuşoğlu, "Birliğimizin amacı Bölgemizden ihracatı artırmak. Bölgemizden ihracatı artırmak için yeni pazarlar, yeni alıcılar bulmak gibi bir görevimiz var. Aynı zamanda Antalya, Burdur ve Isparta illerimizde faaliyet yürüten firmalarımızı ihracat ailesine kazandırmak gibi de bir misyonumuz var. ANTGİAD ile imzaladığımız protokol ile genç iş insanları ihracat ailemize kazandırmayı planlıyoruz. Eğitim ve seminerler sonrası düzenleyeceğimiz projeler ile bu konuda önemli mesafe kaydedeceğimize inanıyorum” dedi.
ANTGİAD Başkanı Osman Sert ise BAİB Başkanı Çavuşoğlu'na, olumlu yaklaşımları ve destekleri için teşekkür ederek, "Derneğimiz çatısı altında imalat yapan, mal ve hizmet sunan çok sayıda üyemiz var. Üyelerimizin ihracat gerçekleştirmesini, dış ticarette de var olmalarını istiyoruz. Bu yönde önemli bir adım attık. Birliğimizin katkılarıyla üyelerimizin ihracat yapmasını sağlayacağız. Bu vesileyle üyelerimizi çalışmalarımıza katılmaya davet ediyoruz ve BAİB Başkanı Sayın Ümit Mirza Çavuşoğlu'na desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.