BAİB Marmomac Fuarı'na katıldı


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), Bölgemizin doğaltaş ihracatını daha da geliştirmek, yeni pazarlar oluşturabilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Birliğimiz bu çerçevede İtalya'nın Verona kentinde 27-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Marmomac 2022 Uluslararası Taş Tasarımı ve Teknolojisi Fuarı'na katıldı. Fuarda 34 metrekarelik bir stant açan BAİB, bu yıl 56. Kez düzenlenen fuarda ziyaretçilerine Batı Akdeniz'in ihracata yönelik doğaltaş kapasitesi hakkında bilgiler verdi.

Doğaltaş sektörüne yönelik Avrupa'da ki en büyük fuar olma özelliğini taşıyan Marmomac, pazardaki trendleri takip edebilmek, ürünlerimizi tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve iş bağlantıları kurmak için önemli fırsatlar sunmakta. Marmomac Fuarı'nda Birliğimizi ve sektörümüzü BAİB Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Tekin temsil etti. BAİB Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Tekin, Milano Ticaret Ateşesi Ahmet Erkan Çetinkayış, İMİB Başkanı Rüstem Çetinkaya, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, EİB başkanı İbrahim Alimoğlu ve Denizli Milletvekili Şahin Tin fuara katılan firmalarımızın stantlarını ziyaret etti.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.