BAİB Marmomac Fuarına Katılım Sağladı


İtalya'nın Verona şehrinde bu yıl 55. düzenlenen Marmomac Uluslararası Mermer Fuarı 29 Eylül 2021 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Alanında Avrupa'nın en önemli organizasyonlarından biri olma özelliğini taşıyan Marmomac Fuarı 2 Ekim'e kadar ziyaretçilere ve katılımcılara ev sahipliği yapacak.

Bölge ihracatını arttırmak ve bölgemizin en önemli sektörlerinden biri olan Doğaltaş sektörü ile ilgili incelemeler yapmak amacıyla Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ahmet TEKİN Birliğimizi temsilen fuara katılım gösterdi. Sn. TEKİN, Birliğimiz üyesi firmaları ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Ayrıca Sn. Ahmet Tekin, MAPEG Genel Müdür Yardımcısı Sn. Murat Halit DURCEYLAN, MTA Genel Müdür Yardımcısı Sn. Abdülkerim AYDINDAĞ, Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü İzin ve İrtifak Dairesi Başkan Yardımcısı Sn. Cihan BEKMEZCİ, Orman Genel Müdürlüğü İzin ve İrtifak Dairesi Başkanlığı Maden İşleri Şube Müdürü Sn. Bülent KAYAR, İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Aydın DİNÇER ve TÜMMER Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Alimoğlu'nun da bulunduğu ekip ile birlikte fuara katılan Türk firmalarına stand ziyaretlerinde bulunarak sektör sorunları hakkında değerlendirmelerde bulundu.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.