BAİB, Moskova'da Batı Akdeniz rüzgarı estirdi


Rusya'nın başkenti Moskova'da bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye Festivali, büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Festivale Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) de katıldı. Festival alanına tanıtım çadırı ve minyatür sera kuran BAİB, Rus halkına bölgemizin ihraç ürünlerini daha yakından tanıttı. Batı Akdeniz'i Moskova'da BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakkı BAHAR ile BAİB Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hatice ÖZ temsil etti.

BAİB, festival çerçevesinde protokol üyelerine ve basın mensuplarına yönelik kokteyl verdi. BAİB Başkanı Sayın Hakkı BAHAR, festival çerçevesinde Rusya'da yayın yapan RBT TV'ye Türkiye ile Rusya arasındaki sorunlar ve çözümleri üzerine bir de röportaj verdi. Rus halkı, Türkiye Festivali süresinde BAİB tanıtım çadırına ve bölgemizin ihraç ürünlerinin tanıtıldığı etkinliklere büyük ilgi gösterdi. Ziyaretçilere bölgemizi tanıtan çeşitli eşyalar hediye edildi.

Festival süresince BAİB tanıtım çadırını Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet ERSOY, Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Ümit UYSAL, Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın Muhittin BÖCEK, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Sayın Davut ÇETİN, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Başkanı Sayın Yusuf KEYİK, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Sayın Şükrü BAŞDEĞİRMEN, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Sayın Ahmet BOZTAŞ ve ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali BIDI da ziyaret etti.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.