Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Türkiye İhracatçılar Meclisi Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Törenine Katıldı.


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Türkiye İhracatçılar Meclisi Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Törenine Katıldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın İsmail GÜLLE'nin ev sahipliğinde Wyndham Grand İstanbul Levent otelde Cumhurbaşkanı  Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın teşrifleriyle gerçekleştirilen İhracatın Şampiyonları Ödül törenine Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve TİM delegeleri  ile beraber temsil edildi.

Birliğimizi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ümit Mirza ÇAVUŞOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sayın Hatice ÖZ ve Sayın Berdan BER, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Ramazan KESKİN, Sayın Mehmet ÖZEL, Sayın Ahmet TEKİN, Sayın Cüneyt DOĞAN, Denetim Kurulu üyesi Sayın Yusuf AKGÜL, TİM Delegeleri Sayın Osman YILANLIOĞLU, Sayın Cihan BULUT ve Sayın Nuri ERDEM ŞİRİN ile bazı Yönetim, Denetim kurulu Yedek üyelerimiz ve Yedek TİM delegelerimiz temsil etti.

Genel Kurul ve ödül törenine; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra Ticaret Bakanı Sayın Mehmet Muş, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Lütfi Elvan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu, İlk 1000 İhracatçı firma temsilcileri, TİM Delegeleri, İhracatçı Birliklerinin Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ve Delegeleri ile TİM Konsey Üyeleri katıldı.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.