Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri Isparta'da yapıldı


Ticaret Bakanlığı tarafından Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) organizasyonu ile her yıl düzenlenen ‘Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri'nin ikincisi Isparta'da gerçekleşti.

Isparta Sanayi ve Ticaret Odası'nda gerçekleşen toplantıya, ihracatçılar ve ihracat yapmak isteyen firmaların temsilcileri katıldı.Seminerde; Dış Ticaret Uzmanı Zeynep SEZEN katılımcılara Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi, PazarAraştırması ve Pazara Giriş Desteği, E- Ticaret Sitelerine Üyelik Desteği, Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi, Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve TURQUALITY'nin Desteklenmesi ile Yurt Dışı Birim, Marka, ve Tasarım Destekleri ve Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesi konularında bilgi verdi.

Seminerin ikinci bölümünde ise Dış Ticaret Uzmanı Harun KOÇAK, Ülke Masaları-İran Pazarına İhraç İmkanları konularına değindi.

Isparta programının son bölümünde ise Türk EXİMBANK yetkilileri Recep ALEMDAR ve Ömer TÜRKMEN, Türk EXIMBANK İhracat Kredi Sigorta ve Garanti Programları hakkında bilgi verdi.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.