Halkbank'tan BAİB'e ziyaret


Halkbank Antalya Bölge Koordinatörü Sayın Sinan Gezenerler, Pazarlama Bölüm Müdürü Sayın Hacı Bekdur, Sanayi Sitesi Şube Müdürü Sayın Arzu Tezcan ve Müşteri Temsilcisi Tugay Aydemir, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'ni (BAİB) ziyaret etti. Bölge Koordinatörü Gezenerler ve ekip arkadaşlarını, BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ümit Mirza Çavuşoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Ramazan Keskin misafir etti. Ziyarette Bölge ihracatı, pazarlardaki son durum, sıcak gelişmeler ve ihracatın finansmanı ile ilgili değerlendirmeler yapılıp, fikir alışverişinde bulunuldu.

BAİB Başkanı Çavuşoğlu, Bölge ihracatçısının ve ihracatının dinamik bir yapıya sahip olduğunu belirterek, "Firmalarımız kesintisiz bir şekilde ihracatlarını sürdürüyorlar. Temmuz sonu itibariyle toplam ihracatta 1,5 milyar doları geride bıraktık. Yılsonu hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Rusya-Ukrayna savaşı, dünyayı etkisi altına alan yüksek enflasyon gibi etkenler yaşanmasa çok daha farklı bir hikayeden bahsediyor olacaktık. Bölge ihracatımızın daha da artması, yeni yatırımlarla üretimin artması için finans dünyasının desteğini bekliyoruz” dedi.

Halkbank Antalya Bölge Koordinatörlüğüne yeni atanan Sinan Gezenerler ise BAİB Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine Antalya ihracatının gelişimine göstermiş oldukları çok değerli katkıları için teşekkür ederek, kendisinin ve tüm Halkbank personelinin her zaman sahada, çözüm odaklı olacağını, ihracatçı firmaları ise desteklemeye devam edeceklerini belirtti. BAİB Başkanı Çavuşoğlu, misafirlerine nazik ziyaretleri ve ihracatçılara desteklerinden dolayı teşekkür etti.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.