YAPEX Fuarı başladı


Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı (YAPEX), BAİB Başkan Yardımcısı Sayın Hakkı Ergin CİVAN'ın da katılımıyla Antalya Expo Center'de başladı. BAİB Başkan Yardımcısı Sayın CİVAN, fuar açılış töreninde bir de konuşma yaptı. Konuşmasında Batı Akdeniz'in ihracat rakamları, BAİB ve faaliyetleri ile bölge ihracatını artıracak çalışmalar hakkında bilgiler veren BAİB Başkan Yardımcısı Sayın CİVAN, fuarın önemine şu cümlelerle değindi:

"Şüphesiz, bu hedeflerimizi gerçekleştirmemiz için bugün 26.sı düzenlenen Yapex Fuarı gibi sektöründe kendini ispatlamış prestijli organizasyonların önemi büyüktür. Bu organizasyonların hem sektör içinde yeniliklerin takip edilmesinde hem de yeni iş ilişkilerinin kurulmasında olumlu katkılar sağladığını görüyoruz. Bu açıdan Akdeniz bölgesinin yıllar boyunca kazandığı turizm mimarisi tecrübesinin, böylesi bir organizasyonun odağına aldığı konulardan biri olmasının oldukça değerli olduğunu belirtmek gerekir. Bu sayede sahip olduğumuz tecrübeyi en iyi şekilde aktarmak anlamında güzel bir fırsata sahip olduğumuzu düşünüyorum” dedi

Bölge ihracatının gelişmesi için Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde BAİB tarafından Alım Heyeti Programı da düzenlendiğini kaydeden BAİB Başkan Yardımcısı Sayın CİVAN, "İhracatı artırma noktasında oldukça önemli bir konumda olan Fuarlarımızı tüm gücümüzle destekliyor, bunun yansıra Ticaret Bakanlığımızın koordinasyonunda Alım heyetleri ile fuarlarımızdan bölge firmalarımızın azami fayda sağlamasına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Ticaret Bakanlığımızın koordinatörlüğünde 9 ayrı ülkeden 26 katılımcıyı Antalya'da ağırlıyoruz. Misafirlerimizin ihracatçılarımızla yapacakları ikili görüşmeler sonucunda, yeni iş ilişkileri kurulmasıyla ihracatımıza önemli katkılar sağlanacağını ümit ediyoruz. Bu vesileyle, Yapex fuarımızın tüm katılımcılarımız, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.