2018/155 Sirküler (06.09.2018)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER NO: 2018-155


Sayın Üyemiz,

Birliğimiz, 17-20 Eylül 2018 tarihlerinde Moskova / Rusya Federasyonu'nda gerçekleştirilecek World Food Moscow Fuarı'na 39 m2'lik bir stant ile katılım sağlamaktadır.

Yaş meyve ve sebze ihracatımızın en büyük pazarlarından biri olan Rusya Federasyonu'nda organize edilen ve bu yıl 27'ncisi düzenlenecek olan World Food Moscow fuarına 2017 yılında 15'i ülkemizden olmak üzere 67 ülkeden 1.411 firma katılmış ve fuarı 30.000 civarında profesyonel ziyaret etmiştir.

World Food Moscow Fuarı, gıda sektöründe üretim, lojistik, pazarlama ve son satış noktasına kadar her aşamada Rusya Federasyonu'nun en önemli fuarlarından biridir. Ayrıca fuar, sektörde faaliyet gösteren firmalara pazardaki trendleri yakından takip edebilmek, ürünlerini tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve bağlantı kurmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Birliğimizin Pavilyon 2, Hol 3'teyer alacak E151 numaralı info standında, Bölgemiz ihracat sektörleri ve ürünlerinin uluslararası alıcılara etkin bir şekilde tanıtımı yapılacak olup, fuarda bulunan ihracatçı firmalarımız Birliğimiz standında alıcı firmalarla ikili iş görüşmeleri yapma imkanı bulacaklardır.

Gıda sektöründe önemli bir uluslararası buluşma platformu olan World Food Moscow Fuarı'nın ihracatçılarımıza önemli iş bağlantıları sunacağı düşünülmektedir.

Standımızda bulunacak görevli personelimize aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılabilecektir.

Bilgilerini rica ederim.


e-imzalıdır

Fisun EVRENSEVDİ PEKTAŞ

Genel Sekreter


Görevli Personellerimiz:

Anıl YILMAZ - Arge Şube Müdürü (Tel: +90 538 949 71 78)

Zehrin TÜRKER - Uzman Yardımcısı (Tel:+90 532 153 54 86)

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.