2019/018 Sirküler (22.01.2019)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER NO: 2019 / 018

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz, 6-8 Şubat 2019 tarihlerinde Berlin/Almanya'da gerçekleştirilen Fruit Logistica 2019 fuarına 112 m2'lik bir info - stand ile bireysel katılım gerçekleştirmektedir.

Bu sene 27. kez düzenlenen söz konusu fuarda Hall 10.1'de bulunan A-08 no'lu standımızda bölgemiz ihracat sektörleri ve ürünlerinin uluslararası alıcılara tanıtımı yapılmıştır.

Almanya'da organize edilen ve Avrupa'nın en büyük yaş meyve ve sebze fuarı olan Fruit Logistica fuarına 2018 yılında 84 ülkeden 3.239 firma katılmış ve fuarı 130 ülkeden 78.000 civarında kişi ziyaret etmiştir.

Fruit Logistica fuarı, yaş meyve ve sebze sektöründen, ürün işleme ve paketleme sistemlerine kadar Avrupa'nın en önemli fuarlarından biridir. Ayrıca fuar, sektörde faaliyet gösteren firmalara pazardaki trendleri yakından takip edebilmek, ürünlerini tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve bağlantı kurmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Birliğimizin Hall 10.1'deyer alacak A-08 numaralı standında, bölgemiz ihracat sektörleri ve ürünlerinin uluslararası alıcılara etkin bir şekilde tanıtımı yapılacak olup, fuarda bulunan ihracatçı firmalarımız Birliğimiz standında alıcı firmalarla ikili iş görüşmeleri yapma imkanı bulacaklardır.

Yaş meyve ve sebze sektöründe önemli bir uluslararası buluşma platformu olan Fruit Logistica Fuarı'nın ihracatçılarımıza önemli iş bağlantıları sunacağı düşünülmektedir.

Standımızda bulunacak görevli personellerimize fuar süresince aşağıda bulunan telefon numarasından ulaşılabilecektir.

Bilgilerini rica ederim.

e-imzalıdır

Güliz AKEL ÇETİNKAYA

Genel Sekreter V.

Görevli Personelimiz: Güliz AKEL ÇETİNKAYA, Nedret TOSUN, Zafer AYDIN

Tel:+90 538 949 71 78


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.