2019/081 Sirküler (26.04.2019)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER 2019-081

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan yazıda, 30 Nisan -2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar PEKCAN başkanlığında ve dünya genelindeki Ticaret Müşavirlerimizin katılımı ile IV. Ticaret Müşavirleri Konferansı'nın gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Bu kapsamda, Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 2 Mayıs 2019, Perşembe saat 10:00 - 13:30 arasında Ticaret Müşavirlerimiz ile ihracatçılarımızın bir araya gelecekleri ikili görüşmelerin tesis edilmesinin programlandığı belirtilmektedir. Anılan ikili görüşmelerde, ihracatçılarımızın ilgili oldukları coğrafyalardaki güncel dış ticaret uygulamaları, yeni ve potansiyel iş imkânları ile mevcut ticari ilişkilerde Ticaret Müşavirleri aracılığı ile istişare edilerek, var ise karşılaşılan sorunların giderilmesi anlamında talep ve önerilerin gündeme getirilmesi ve ihracat hacmimize olumlu ivme kazandırılması hedeflenmektedir.

Yurtdışında görevli Ticaret Müşavirlerimiz ile dış ticaret camiasının buluşacağı bu organizasyon, ihracatçılarımızın hedef ve ilgi alanında bulunan ülkeler konusunda önemli ve güncel bilgileri temin edebilecekleri faydalı ve önemli bir etkinlik olarak değerlendirilmektedir.

Bilgilerini ve katılımlarını rica ederim.

e-imzalıdır

Güliz AKEL ÇETİNKAYA

Genel Sekreter T.

Yer: JW Marriott Otel, Ankara, Angora Salonu

Adres: Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 1 Söğütözü /ANKARA

Tarih: 2 Mayıs 2019, Perşembe

Saat: 10:00-13:30


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.