2019/118 Sirküler (17.06.2019)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER NO: 2019/118

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz, 8-11 Temmuz 2019 tarihlerinde Ekaterinburg/Rusya Federasyonu'nda gerçekleştirilecek olan Innoprom 2019 Fuarı'na milli katılım bünyesinde 40 m2'lik bir info standı ile katılım sağlamaktadır.

Rusya Federasyonu'nda organize edilen ve uluslararası boyutta alıcıların buluştuğu önemli bir etkinlik olan Innoprom fuarına 2018 yılında 20 ülkeden 600 firma katılmış ve fuarı 107 ülkeden 46.000 civarında kişi ziyaret etmiştir.

Innoprom 2019 fuarı, başta makine ve aksamları ile elektrik-elektronik sektörleri olmak üzere çeşitli endüstri sektörlerine hitap eden Rusya Federasyonu'nun en önemli fuarlarından biridir. Ayrıca fuar, sektörde faaliyet gösteren firmalara pazardaki trendleri yakından takip edebilmek, ürünlerini tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve bağlantı kurmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Birliğimizin Türkiye milli katılım alanı Pavilyon 1'deyer alacak TR 1 numaralı info standında, bölgemiz ihracat sektörleri ve ürünlerinin uluslararası alıcılara etkin bir şekilde tanıtımı yapılacak olup, fuarda bulunan ihracatçı firmalarımız Birliğimiz standında alıcı firmalarla iş görüşmeleri yapma imkanı bulacaklardır.

Sektörde önemli bir uluslararası buluşma platformu olan Innoprom Fuarı'nın ihracatçılarımıza önemli iş bağlantıları sunacağı düşünülmektedir.

Standımızda bulunacak görevli personellerimize fuar süresince aşağıda bulunan telefon numarasından ulaşılabilecektir.

Bilgilerini rica ederim.

e-imzalıdır

Güliz AKEL ÇETİNKAYA

Genel Sekreter T.


Görevli Personelimiz:Nedret TOSUN, Zehrin TÜRKER

Tel:+90 538 949 71 78


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.