2019/131 Sirküler (02.07.2019)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER 2019- 131

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere, Birliğimizce tarım ve gıda sektörlerinin dış pazarlarda rekabet gücünü arttırmak amacıyla "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında 2010/8 Sayılı Tebliğ” kapsamında "Batı Akdeniz Tarım ve Gıda Kümesi-2” isimli bir projeye başlanmaktadır.

19/06/2019 tarihinde yayımlanan ve https://www.baib.gov.tr/jzykl8 web adresimizden ulaşılabilen duyurumuzda bahse konu projemiz ile ilgili detaylı bilgi yer almaktadır.

Projemize firmalarımızdan yoğun katılım talebi iletilmesi nedeniyle başvuru süresi uzatılmış olup, 16 Temmuz 2019 Salı günü mesai saati bitimine kadar başvurular alınmaya devam edilecektir.

Projemizden ilgili Tebliğ gereğince, sadece proje iştirakçisi olan ve proje kapsamında ön başvurularını tamamlayan firmalarımız faydalanabileceğinden projede yer almak isteyen firmalarımızın en geç 16 Salı 2019 Salı günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğimize ekte yer alan başvuru formunu (Ticaret Gazetesi'nde belirtilen şirket yetkilisi tarafından imzalı ve kaşeli halde) arge@baib.gov.tr mail adresine göndermeleri ve asıllarını kargo veya elden ulaştırmaları hususunda gereğini rica ederim.


e-imzalıdır
Güzide ERYÜCEL ÇAKAR
Genel Sekreter V.

Ek:

-UR-GE Projesi Katılımcı Şirket Talep Yazısı (EK I-C)


Ekler:
Katılımcı Şirket Talep Yazısı.doc

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.