2019/225 Sirküler (06.11.2019)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER NO: 2019 / 225

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı Dış Temsilcilikler ve Uluslararası Etkinlikler Genel Müdürlüğü'nden alınan yazıya atıfla Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)'nden alınan yazıda, yurtdışı görev sürelerini tamamlayarak Bakanlıkları merkez teşkilatında göreve başlayan Ticaret Müşavir/Ataşelerimizin edindikleri bilgi ve tecrübeleri firmalarımız ile paylaşmaları amacıyla Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda Bilgilendirme Semineri ve Birebir Görüşme Etkinliklerinin organize edilmesinin planlandığı ifade edilmektedir.

Söz konusu etkinliklerin Bilgilendirme Semineri kısmında dış temsilcilerimizin görev yaptıkları ülkenin ekonomik ve ticari yapısı, şirket kuruluşu, ihaleler, iş kültürü vb. konularda sunum yapmaları; birebir görüşmeler bölümünde ise firma yetkilileri ile görevden dönen Ticaret Müşavir/Ataşelerimizin birebir görüşme gerçekleştirmelerinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

Bu çerçevede, ekli formda yer alan ülkelerden dönen ticaret müşavir/ataşeler ile özel sektörümüzün buluşturulması hedeflenmekte olup bahse konu etkinliklerin gerçekleştirilmesinin talep edilmesi durumunda ekte yer alan formun doldurularak 11.11.2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Birliğimize (eo@baib.gov.tr) gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgilerini rica ederim.

e- imzalıdır
Güliz AKEL ÇETİNKAYA
Genel Sekreter T.

Ek: Form


Ekler:
EK-Form.docx

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.