Batı Akdeniz Yapı Kümesi İhtiyaç Analizi Kapanış Toplantısı Gerçekleşti


Ticaret Bakanlığımızın destekleriyle Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği olarak 21 proje firmanın iştiraki ile birlikte yürütmekte olduğumuz Batı Akdeniz Yapı Kümesinin İhtiyaç Analizi faaliyeti tamamlandı.

Yapılan çalışmanın sunumu ve ortaya çıkan sonuçları firmalarla değerlendirmek amacıyla Batı Akdeniz Yapı Kümesi'nde yer alan katılımcı firma temsilcileri ile İhtiyaç Analizi Faaliyeti hizmetini veren firma temsilcisinin katılımıyla 14 Aralık 2020 tarihinde İhtiyaç Analizi Kapanış toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, proje katılımcısı firmalar ihtiyaç analizi kapsamında yapılan araştırma ve çalışmalar hakkında bilgi edinerek önümüzdeki süreçte atılacak adımları masaya yatırdı; sektörel olarak mevcut ihracat pazarları ve potansiyel ihraç pazarları hakkında bilgi edindi. Ayrıca, toplantıda küme için potansiyel pazarlar ve eğitim konuları ele alındı.

Üç yıl sürmesi planlanan Batı Akdeniz Yapı Kümesi proje çerçevesinde, katılımcı firmalar eğitim çalışmaları ile uluslararası alanda kendilerini güçlendirerek sonrasında yurt dışı pazarlama çalışmalarına başlayacaklar.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.