“Doğaltaş Sektörünün Analizi ve Ruhsatlandırma Aşamaları” Online Semineri


İhracatçılarımızın faaliyet gösterdikleri iş konularında bilgilendirilmesi amacıyla Birliğimiz tarafından düzenlenen eğitim ve seminer etkinliklerimiz kapsamında, 24 Aralık Perşembe günü 14:00-16:00 saatleri arasında "Doğaltaş Sektörünün Analizi ve Ruhsatlandırma Aşamaları” konulu online seminer düzenlendi.

Süleyman Demirel Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Servet DEMİRDAĞ ve Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü Doğaltaş Projeleri Koordinatörü Sayın Mustafa YILDIZ'ın konuşmacı olarak katıldıkları seminerde doğaltaş sektöründe yaşanan son gelişmeler ve ruhsat süreçleri hakkında önemli bilgiler verildi.

Seminer kapsamında, Sayın Servet DEMİRDAĞ tarafından, İhracat Verileri ve İstatistikler, Sektördeki Yenilikler, Gelişmeler, Sorunlar konularını içeren "Ülkemizde Ve Dünyada Sektörün Genel Durumu” başlıklı sunum gerçekleştirilirken, Sayın Mustafa YILDIZ ise Türkiye doğal taş ruhsat sayıları, üretim bilgileri, Doğal Taş İthalat, ihracat ve iç tüketim verileri ile İhale, müracaat, arama, işletme ve işletme izni süreçlerinin Kanun ve Yönetmelik kapsamında değerlendirilmesi konularını içeren "II(B) Grubu Madenlerde Ruhsatlandırma Aşamaları” konulu sunumunu gerçekleştirdi.

Firmalarımızın yoğun olarak ilgi gösterdikleri seminerde ayrıca katılımcıların sorularına da yer verildi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.