BAİB Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarında Alım Heyeti Düzenledi


Alım Heyeti programı kapsamında, 15 Ocak Çarşamba günü yabancı alıcı firmalar ile ihracatçı firmalarımızın bir araya geldikleri ikili iş görüşmeleri gerçekleştirildi. B2B görüşmelerine alım heyeti katılımcısı Bahreyn, Özbekistan ve Moldova'dan 6 yabancı firma ile 25 Türk firmanın temsilcileri katıldı. Gün boyu devam eden iş görüşmelerinde firmalarımız, yurt dışından gelen alıcılara şirketlerini ve ürünlerini tanıttı. İlk gün iş görüşmeleri gerçekleştiren firmalar, ikinci gün fuar alanını gezerek, katılımcı firmaların stantlarını ziyaret ettiler, fuarda incelemelerde bulundular ve ürünler hakkında detaylı bilgi aldılar. Firmalar adına oldukça başarılı geçen iş görüşmelerinin ihracata olumlu yansıması bekleniyor.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Sayın Abdullah BULUT ve Sayın Hakkı Ergin CİVAN ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Hatice ÖZ, Sayın İsmail ÖZANDAÇ ve Denetim Kurulu Üyemiz Sayın Günseli ÇOBANOĞLU fuarın ilk iki günü firmalarımızı stantlarında ziyaret ederek fuarda gözlemlerde bulundular.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.