BAİB, Gıda Kümesi Katar'da


Batı Akdeniz Gıda Kümesi, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi çerçevesinde bölgemizin gıda ürünleri ihracatını artırabilmek ve incelemelerde bulunmak için 24-28 Kasım 2019 tarihlerinde Katar'a gitti. Proje katılımcısı 12 firmanın 20 temsilcisinden oluşan heyete Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Süleyman TUNCER, Sayın Vahit UÇAK; Denetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Günseli ÇOBANOĞLU ve TİM delegemiz Sayın Murat GÜNGÖR katılım gösterdi.

Heyetimiz 3 gün süren görüşme ve ziyaretlerin ilk gününde Gıda Fabrika ve Tesislerine ziyaret gerçekleştirildi. Heyetimiz bu ziyaretlerde incelemeler ve görüşmeler yaparak, ihracat bağlantılarını sağlama adına önemli adımlar attı.

Programın ikinci günü 28 Katarlı firma ve 40'ı aşkın firma temsilcisi ile B2B görüşmeleri yapıldı. Son gün BAİB heyeti, Doha Diplomatik Bölgesinde bulunan Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında, Doha Büyükelçimiz Sayın Fikret ÖZER BAİB heyetini makamında kabul etti. Ardından, Doha Ticaret Müşavirimiz Sayın Burak GÜREŞÇİ BAİB Heyetine Katar Pazarı hakkında bilgi verdi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.