Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri Burdur ile Devam Ediyor


İhracatçıların ve ihracat yapmak isteyen iş insanlarının dış pazarlar, ihracatta devlet destekleri ve ticari bilgiye daha kolay ulaşabilmesi için düzenlenen ‘Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri'nin Burdur programı 11 Aralık Çarşamba günü Burdur Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleşti.

İhracatı Geliştirme Uzmanı Sayın Ahmet KÜÇÜKASLAN İhracat Mevzuatı ve Dâhilde ve Hariçte İşleme Rejimleri konuları hakkında katılımcılara bilgiler verip katılımcıların sorularını cevapladı.

Seminerin ikinci bölümünde Ticaret Uzmanı Sayın Ali ERDAL katılımcılara Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi, Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği, E- Ticaret Sitelerine Üyelik Desteği, Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi, Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve TURQUALITY'nin Desteklenmesi ile Yurt Dışı Birim, Marka ve Tasarım Destekleri ve Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesi konularına değindi.

Son olarak ise Ticaret Uzmanı Sayın Harun KOÇAK, Ülke Sunumu-BAE Pazarına İhraç İmkânları konularıyla katılımcılara bilgi verdi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.