Batı Akdeniz Yapı Kümesi URGE Projesinin İhtiyaç Analizi Faaliyetinin Açılış Toplantısı Online Platformda Gerçekleştirildi


T.C. Ticaret Bakanlığı koordinesinde Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizasyonunda hayata geçirilen Batı Akdeniz Yapı Kümesi URGE Projesinin ilk faaliyeti olan ihtiyaç analizi için açılış toplantısı pandemi koşulları da göz önünde bulundurularak online platformda gerçekleştirildi.

3 yıl sürecek projenin faaliyet planının ortaya konacağı ve yol haritasının çizileceği "İhtiyaç Analizi” faaliyetinin açılış toplantısında proje katılımcısı firmaların temsilcileri yer alırken katılımcılar ihtiyaç analizi faaliyeti hakkında kapsamlı bir şekilde bilgilendirildi.

Toplantıda Urge, Dış İlişkiler ve Yönetim Kurulu Şube müdürü Sayın Nedret Tosun BAİB adına toplantı katılımcılarının sorularını yanıtladı.

Proje kapsamında ilerleyen günlerde hizmet sağlayıcı tarafından firma ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi ile birlikte sektör ve firma analizlerinin gerçekleştirilmesi ve ihtiyaç analizi raporunun hazırlanarak projenin ilk faaliyetinin tamamlanması bekleniyor.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.