ENEREX Enerji Verimliliği ve Dönüşümü Fuarı


Bu yıl ilki düzenlenen ENEREX Enerji Verimliliği Ve Dönüşümü Fuarı 27-29 Şubat tarihinde Anfaş Antalya Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. Fuara Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) info standıyla katılım gerçekleştirdi.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakkı BAHAR fuarın açılış törenine katılarak, yapmış olduğu konuşmasında, yenilenebilir enerji ve gerekli olan altyapı çalışmaları ile ilgili önemli bilgiler verdi. Fuarın açılış törenine Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah BULUT, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hatice ÖZ ve Denetim Kurulu Üyemiz Sayın Günseli ÇOBANOĞLU da katılım gösterdi.

Fuarın diğer açılış konuşmalarını Antalya Valisi Sayın Münir KARAOĞLU, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin BÖCEK, ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali BIDI, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ülkay ATMACA ve Enerji Verimliliği ve Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Tevfik SPORCU yaptı.

Üç gün süren fuar boyunca BAİB standımıza katılımcılar ve ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Standımızda BAİB görevlileri tarafından ziyaretçilere ve üyelerimize bilgiler aktarılarak kendilerinin sorularına cevaplar verildi, sektör aktörleri ile bilgi ve görüş paylaşımında bulunuldu.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.