2023/144 Sirküler (01.09.2023)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE
SİRKÜLER NO: 2023-144

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz, 19-22 Eylül 2023 tarihlerinde Moskova/Rusya Federasyonu'nda gerçekleştirilecek olan World Food Moscow 2023 Fuarı'na bir info standı ile katılım sağlamaktadır.

Rusya'nın en önemli yaş meyve ve sebze fuarlarından olan World Food Moscow Fuarına 2022 yılında 24 ülkeden 637 firma katılmış ve fuarı 18.500 civarında kişi ziyaret etmiştir. En önemli gıda sektörü fuarlarından birisi olan söz konusu fuar dahilinde farklı hollerde; sebze ve meyve, kuru gıda maddeleri, dondurulmuş gıdalar, şekerleme, konserve, sıvı/katı yağlar ve soslar, süt ürünleri, et ürünleri, içecekler, balık ve deniz ürünleri, çay ve kahve, organik ve doğal ürünler sergilenmektedir. Ayrıca fuar, sektörde faaliyet gösteren firmalara pazardaki trendleri yakından takip edebilmek, ürünlerini tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve bağlantı kurmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Birliğimizin Pavilyon 3.14'te A4109 standında, bölgemiz ihracat sektörleri ve ürünlerinin uluslararası alıcılara etkin bir şekilde tanıtımı yapılacak olup, fuarda bulunan ihracatçı firmalarımız Birliğimiz standında alıcı firmalarla ikili iş görüşmeleri yapma imkanı bulacaktır. Yaş meyve ve sebze sektöründe önemli bir uluslararası buluşma platformu olan World Food Moscow Fuarı'nın ihracatçılarımıza önemli iş bağlantıları sunacağı düşünülmektedir.

Standımızda bulunacak görevli personellerimize fuar süresince aşağıda bulunan telefon numarasından ulaşılabilecektir.

Bilgilerini rica ederim.

e-imzalıdır
Ümit SEZER
Genel SekreterGörevli Personel:

Merve TAŞDEMİR - Uzman

Kübra ÇELEBİ - Uzman Yardımcısı

Tel: 00905309163415


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.