2023/151 Sirküler (08.09.2023)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE
SİRKÜLER NO: 2023-151

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz, 3-5 Ekim 2023 tarihlerinde Madrid/İspanya'da gerçekleştirilecek olan Fruit Attraction 2023 Fuarı'na bir info standı ile katılım sağlamaktadır.

Avrupa'nın en önemli yaş meyve ve sebze fuarlarından olan Fruit Attraction fuarına; 2022 yılında 57 ülkeden 1.800 firma katılmış ve fuarı 137 ülkeden 90.000'in üzerinde kişi ziyaret etmiştir. Fuarda; yaş meyve sebze, kuru meyveler-sebzeler, organik ürünler, dondurulmuş meyve-sebze, kabuklu meyveler, baharatlar, şifalı otlar, taze kesilmiş-hazır taze ürünler, çiçekler, canlı bitkiler sergilenmektedir. Ayrıca fuar, sektörde faaliyet gösteren firmalara pazardaki trendleri yakından takip edebilmek, ürünlerini tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve bağlantı kurmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Birliğimizin 1.holde yer alacak 1D-03 numaralı info standında, bölgemiz ihracat sektörleri ve ürünlerinin uluslararası alıcılara etkin bir şekilde tanıtımı yapılacak olup fuarda bulunan ihracatçı firmalarımız Birliğimiz standında alıcı firmalarla ikili iş görüşmeleri yapma imkanı bulacaktır. Yaş meyve ve sebze sektöründe önemli bir uluslararası buluşma platformu olan söz konusu fuarda ihracatçılarımıza önemli iş bağlantıları sunacağı düşünülmektedir.

Standımızda bulunacak görevli personellerimize fuar süresince aşağıda bulunan telefon numarasından ulaşılabilecektir.

Bilgilerini rica ederim.

e-imzalıdır
Dr. Nedret TOSUN
Genel Sekreter V.Görevli Personelimiz:

Ümit SEZER, Anıl YILMAZ

Tel: +90 530 916 34 04


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.