Alo İhracat Hattı açılıyor


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), bölgemizin ihracatını arttırmak ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak adına yürütmekte olduğu çalışmaları hız kesmeden sürdürüyor. Bu çerçevede, ihracata yeni başlamış üyelerimize destek vermek; ihracat süreçlerinde firmalarımızın yaşadığı sorunların çözümünü sağlamak ve ihracatçı firmalarımızın sorularını anında ve en etkin bir şekilde cevaplandırmak amacı ile Birliğimizce "Alo İhracat Destek Hattı” kuruldu.

"Alo İhracat Destek Hattı”mız 29 Temmuz 2019 Pazartesi gününden itibaren faaliyete geçecek olup tüm üyelerimize arama ve whatsapp üzerinden hizmet verecektir.

Alo İhracat Hattı'nın açılışına sayılı saatler kalan BAİB'de konu ile ilgili bir değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya; BAİB Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İsmail ÖZANDAÇ, BAİB Genel Sekreterimiz Sayın Güliz AKEL ÇETİNKAYA,  Antalya Gümrük Müdürlüğü Şefi Sayın Ahmet YILMAZ, Antalya Havalimanı Gümrük Müdürlüğü Şefi Sayın Salih AKAR, Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği Antalya Temsilcisi Sayın Coşkun KAYGUSUZ ve Ankara Gümrük müşavirleri Derneği Genel Sekreteri Sayın Çetin GÖLGE katıldı. Toplantıda, hat ile ilgili değerlendirmeler yapılıp, ihracatçılarımıza verilecek destek hizmetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.