BAİB artık ‘Alo İhracat Destek Hattı ' ile de ihracatçının yanında.


BAİB, üyelerinin sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üretme adına ‘BAİB Alo İhracat Destek Hattı' kurdu. 0530 981 10 00 numaralı ‘BAİB Alo İhracat Destek Hattı' hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet verecek.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), üyelerinin ihracat aşamasında yaşadığı sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm üretebilmek adına ‘BAİB Alo İhracat Destek Hattı' açtı. ‘BAİB Alo İhracat Destek Hattı' 0530 981 10 00 numaralı telefon üzerinden hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet verecek. İhracatçılar, BAİB'e gelmeden bulunduğu yerden bir telefon görüşmesi ile teknik destek taleplerini ve sorun yaşadığı alanlarda çözüm taleplerini aktarabilecek.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı BAHAR, "BAİB Alo İhracat Destek Hattı' ile üyelerimize ve ihracatçı olmak isteyen girişimcilere büyük kolaylık sağlanacak. Üyelerimiz ihracat işlemlerinin her aşamasında zamana karşı bir yarış içerisinde. Bazen iş ve işlemler esnasında sorunlar yaşanabiliyor. BAİB, bu sorunlara çözüm üretme adına üyelerine artık bir telefon kadar yakın” diye konuştu.

Başkan BAHAR, "İhracatçılardan gelecek teknik destek taleplerine ya da sorunların çözümü konusunda hızlı bir şekilde harekete geçilecek, destek talebi ya da sorun bildiriminde konu hemen ilgili birime aktarılacak. Görevli, gelen destek talebi ile ilgili olarak BAİB üyelerine hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak bilgi verecek. Sorunların çözümünde de aynı yol izlenecek. Anlık çözüm üretilemeyecek olması halinde hemen devletimizin ilgili kurum ve kuruluşlarıyla irtibata geçilip konu aktarılacak, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde çözüm üretilmek için çalışılacak” dedi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.