BAİB Heyeti RUSYA'da


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) , bölgemizin ihracatını artırabilmek ve incelemelerde bulunmak için 22-26 Eylül tarihleri arasında Rusya'da ‘Gıda Sektörel Ticaret Heyeti' kapsamında faaliyetlerde bulundu.

11 Türk firmasının katıldığı heyete Yönetim Kurulu Başkanı'mız Sn. Hakkı Bahar, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Süleyman Tuncer, Genel Sekreterimiz Sn. Güliz Akel Çetinkaya ,Moskova Ticaret Baş Müşaviri Sn. Alper Eriten, Ticaret Müşaviri Sn. Murat Haydar Öztürk ve Tim Delegesi Sn. Murat Güngör eşlik etti.

B2B Görüşmeleri, firma/tesis ziyaretleri ve dünyaca ünlü olan ‘World Food Moscow Fuarı'nı ziyareti içiren heyet programında sektörün öncüsü 20'yi aşkın Rus firması ile B2B görüşmeler yapıldı.

BAİB Başkanı Hakkı BAHAR ,”BAİB heyeti olarak uzman ekibimizle hafta boyunca eş zamanlı olarak Rusya'da ve İtalya'da ziyaret, görüşme ve incelemeler gerçekleştirdik. Hedefimiz bölgemizin ürünlerini Rusya pazarına daha çok ihraç edebilmek. Bu kapsamda önemli görüşmelerde bulunduk. BAİB olarak önümüzdeki süreçte bölge ihracatımızın gelişmesi adına yurt dışı pazarlama heyetlerine devam edeceğiz” dedi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.