BAİB 3. Madencilik Çalıştayı'na Katıldı


16 Kasım tarihinde üçüncüsü düzenlenen Hayatımız Maden Çalıştayı T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Prof.Dr. Şeref KALAYCI ve T.C Ticaret Bakanı Yardımcısı Sayın Rıza Tuna TURAGAY'ın teşrifleriyle gerçekleştirildi.

Maden Çalıştayı'na Birliğimizden Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Hakkı Ergin CİVAN, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sayın Erol GÜR, Sayın İsmail İSMAİLOĞLU, Sayın İsmail ÖZANDAÇ, Sayın Süleyman DURAN ve TİM Delegemiz Sayın Çetin ÜNEY katıldı.

Sürdürülebilir Madencilik temasıyla üç oturumdan oluşan 3. Madencilik Çalıştayının, açılış oturumunda Maden sektörünün sorunlarına ve çözümlerine değinildi. Çalıştay ile maden ve doğal taş sektörlerine yönelik sürdürebilir madenciliği, yasal düzenlemeler ve mevzuatı, daha fazla katma değerli ürün ile ihracatta sürdürülebilir küresel rekabet gücü artışının sağlanması, sektör sorunlarının ve çözüm önerilerinin değerlendirilmesi amaçlandı. Oturumlarda; "Ülkemiz Madenciliğinde Başarı Öyküleri", "Yaşamın Temeli ‘'Maden''", "Sürdürülebilir Madencilik İçin Yasal Düzenlemeler Ve Mevzuat",  başlıklı konular ele alındı.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.