BAİB Yönetim ve Denetim Kurulu İbra Edildi


BAİB Olağan Mali Genel Kurulu, delegelerin katılımıyla gerçekleşti. İhracatçıların kabul oyları ile Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu ibra edildi.
 
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Olağan Mali Genel Kurulu, yasalarla belirlenen kriterlere sahip firmaların katılımıyla gerçekleşti. Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın hep bir ağızdan okunmasıyla başladı. Genel Kurulda, Divan Başkanlığına E-Z Tohumculuk firmasından Zekai İlter, katip üyeliğe ise Koppert Biyolojik Mücadele Ali Eroğlu ve İstek Yenilenebilir Enerji Ferda Durdu seçildi. Ardından BAİB Başkanı Hakkı BAHAR, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği 2018 yılı Çalışmaları ile 2019 yılında gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetleri hakkında Haziruna bilgi verdi. Daha sonra giriş, yıllık nispi ödeme,  ek nispi ödeme miktar ve oranları delegelerin kabul oyları tespit edildi. Ardından 2018 yılı bilanço hesapları, 2018 yılı gelir gider hesapları ve denetim kurulunun raporu görüşüldü.

Bu maddelerin tamamı delegelerin oylarıyla kabul edildi. Takip eden gündem maddeleri gereği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu ibra edildi. 2019 yılı bütçe, iş programı okundu ve delegelerin oy birliği ile kabul edildi. Genel kurulda son olarak, ihracatçılar, görüş ve önerileri ile sorularını paylaştı.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.