Başkan Bahar, MAP tarafından açılan resim sergisine katıldı


Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilerin daha da gelişmesi için içinde bulunduğumuz 2019 yılı Türkiye-Rusya Kültür ve Turizm Yılı ilan edildi. Bu çerçevede Moskova İşadamları Bı̇rlı̇ğı̇ (MAP) Türkı̇ye Temsı̇lcı̇lı̇ğı̇ tarafından 'Kimmeri Manzaraları' resim sergisi açıldı.

Resim sergisine Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakkı BAHAR da katıldı. Bilindiği gibi BAİB ile MAP, iki ülke arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek başta olmak üzere 2018 yılı Ekim ayında bir protokol imzalamıştı. Protokol çerçevesinde BAİB ile MAP ticari ve kültürel ilişkileri geliştirmek için çalışmalarını sürdürürken, 'Kimmeri Manzaraları' resim sergisi ANSİAD Kurucu ve Şeref Üyesi, aynı zamanda Orkun & Ozan Sanat Galerisi'nin sahibi olan Sayın Himmet Öcal'ın ev sahipliğinde düzenlendi.

Sergiyi; BAİB Başkanı Sayın Hakkı BAHAR ile birlikte MAP Türkiye Temsilcisi Sayın Abdurrahman BAYTAŞ, Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Sayın Oleg ROGOZA, ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Akın Akıncı, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Dr. Rana Demirer ve Sayın Sarper Dermut da ziyaret etti. Sergide, Türkiye ile Rusya arasındaki ticari ilişkiler, bölgemizin ihracatı ve ekonomisi üzerine fikir alışverişinde de bulunuldu.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.