2014/024 Sirküler (12.02.2014)


ANTALYA İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

ÖZEL SİRKÜLER NO: 2014/ 024

Sayın Üyemiz,

"Anfaş Food Product & Bevex İçecek Fuarına yönelik ve eşzamanlı olarak 17-20 Şubat 2014 tarihleri arasında Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Azerbaycan, Çin Halk Cumhuriyeti, Kosova, Libya, Moldova ve Romanya'dan ekte bilgileri sunulan 27 firma iştirak edecektir. Anfaş Food Product & Bevex Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında; 18 Şubat 2014 Salı günü Antalya / Su Otel Toplantı Salonu'nda saat 09.30'da brifing ve 10.00-18.00 saatleri arasında heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 14 Şubat 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğimize göndermeleri gerekmektedir. Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Tarafımıza yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 17 Şubat 2014 Pazartesi günü, başvuran firmalara tarafımızdan randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir. Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacaktır.

Bilgilerini rica ederim.

Fisun EVRENSEVDİ PEKTAŞ

Genel Sekreter


İlgili kişi: Şebnem GÜMÜŞ (Tel: 0 242 3118000 Dahili: 1309- E-Mail: gumuss@aib.gov.tr)

Su Otel Adres: Dumlupınar Bulvarı Konyaaltı / Antalya

Ekler: 1. İkili Görüşme Başvuru Formu (1 Sayfa)

2. Alım Heyeti Listesi (2 sayfa)Ekler:
basvuru formu.doc

KATILIMCI LISTESI-DUYURUxls.xls

uyelere.doc

UYELERE.pdf

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.